Sprzętowa 3, pok. 19,

szkolenia bhp olsztynMTZ SZKOLENIA BHP lider wśród firm bhp w regionie.

MTZ SZKOLENIA BHP to firma, która oferuje szeroki wachlarz usług wspomagających zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy w firmach w Olsztynie jak i na terenie całej Polski. Naszym celem jest  kompleksowa obsługa firm jak i inwestycji w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej, która zapewni spełnienie wymagań i oczekiwań klienta zgodnie z przepisami prawa.

Nasz Firma jest jednostką organizacyjną prowadzącą działalność szkoleniową w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 196, poz. 1420 z 2007). Posiadamy długoletnie doświadczenie ekspercki z zakresu usług bhp ppoż zarówno teoretyczne jak i praktyczne. Jesteśmy cenioną i prężnie rozwijającą się Organizacją, o czym świadczy współpraca z wieloma firmami w Olsztynie województwie Warmińsko-Mazurskim jak i w całej Polsce. Naszą mocną stroną, wyróżniającą Nas na tle firm świadczących podobne usługi jest szeroka wiedza praktyczna na temat bezpieczeństwa i higieny pracy, dzięki któremu nasi klienci podejmują świadome i samodzielne decyzje.

Pełnienie funkcji doradczej z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej a także wypełnianie zadań służby BHP w formie obsługi, nadzoru zewnętrznego stanowi kluczową i wysoko cenioną przez Naszych klientów formę współpracy.

Stworzymy dla Ciebie szkolenia bhp, kurs bhp, szkolenie wstępne bhp, szkolenie okresowe bhp, szkolenie ppoż czy kurs z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Programy szkoleń bhp i ppoż przygotowywane są w oparciu o ramowe programy zawarte w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 roku w sprawie szkoleń w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz uwzględniają specyfikę pracy naszych klientów.

Pomożemy Tobie w zarządzaniu bezpieczeństwem na budowie tak, aby  była ona bezpieczna.

Doradzamy w profesjonalnym budowaniu bezpiecznego wizerunku firmy. Specjalizujemy się w indywidualnych szkoleniach bhp.

Wprowadzamy najnowsze standardy i systemy zarządzania bhp w firmach.

Zapewniamy konsultacje,  kursy, szkolenia dla firm, szkolenia menadżerskie, szkolenia dla pracodawców i osób kierujących pracownikami.

Nasza działalność obejmuje zarówno szkolenia prowadzone przez Internet online, szkolenia online, kursy internetowe, treningi stacjonarne oraz szkolenia wewnętrzne na zamówienie.

Wśród kluczowych miast naszej działalności znajdują się Olsztyn, Elbląg, Ostróda, Kraków, Poznań, Warszawa, Gdańsk, Łódź, Wrocław i Katowice.

Właścicielem i głównym trenerem MTZ szkolenia bhp jest Tomasz Zieliński – Główny specjalista ds. bhp Inspektor ppoż.  Ukończył studia m.in. na: Uniwersytecie  Mazurskim;

Swoją przygodę z bhp, ppoż i szkoleniami rozpoczął 15 lat.  Pracował w firmie branży budowlanej  zdobywając doświadczenie na różnorodnych stanowiskach.

Jeśli masz pytania to napisz do nas: